Sorumluluk Reddi

Herhangi bir materyali görüntüleyerek veya bu Sitedeki bilgileri kullanarak, bunun genel eğitim materyali olduğunu kabul edersiniz ve diamondalgo tarafından sağlanan içerik veya genel bilgilerden kaynaklanan kayıp veya zararlardan hiçbir kişi veya kuruluşu sorumlu tutmayacağınızı kabul edersiniz.

Ticaret risklidir. Finansal piyasalara yatırım yapmak için risklerin farkında olmalı ve her türlü riski üstlenmeye istekli olmalısınız. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların göstergesi değildir. Bu site ve bu siteye bağlı tüm bireyler ve kuruluşlar, ticari sonuçlarınız veya yatırımlarınız için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Alım satım bilgilerinin güvenilir olduğuna inanılıyor, ancak bunların eksiksizliğini veya %100 doğruluğunu garanti etmiyoruz.

Ayrıca, ortaklarımız veya bağlı şirketlerimiz bu site tarafından sağlanan özel bilgilerle hiçbir şekilde ilişkili değildir.

Diamondalgo, bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğuna ilişkin herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı sorumluluk kabul edemez. Ziyaretçilerin ve kullanıcıların, menkul kıymet alıp satmadan önce bağımsız bir finans danışmandan tavsiye almalarını tavsiye ederiz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Veri koruma bildirimi Diamondalgo.com web sayfamızı ziyaretinizden memnundur ve ilginiz için teşekkür eder. Kişisel bilginizin korunması konusunu ciddiye alıyoruz ve web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissetmenizi istiyoruz.
Sizi veri koruma bildirimimiz, Diamondalgocom tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmek istiyoruz.

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANILMASI VE KULLANILMASI

Kişisel bilgileriniz sadece ürün satın alınması ve demo ürün kayıdı durumunda söz konusudur. Demo ürün kaydı sırasında sizden kredi kartı ya da başka bir ödeme bilgisi istenmeyecektir. Veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz, IMKB verileri yayın sözleşmesi gereği, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası talep ettiği takdirde, IMKB’ye gönderilecektir. Bunun dışındaki üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Firmamız kendi sayfalarında hiç bir şekilde sizden kredi kartı bilgisi talep etmemektedir. Online alışveriş yapabilmeniz için, PayTR ortak ödeme sayfasına‘na yönlendirilirsiniz. Ortak Ödeme Sayfası, güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, kredi kartı bilgilerinizi banka dışında kimse ile paylaşılmayan bir elektronik ödeme sistemidir. Tüm bilgilerinizin güvenliği T.C. Garanti Bankası güvencesi altındadır. Bu ortak ödeme sayfasını kullanarak güvenli alışverişinize devam edebilirsiniz.

BİLGİ EDİNME HAKKI

Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. https://Diamondalgo.com sayfamızdaki adres ve telefonlar aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

VERİ SAKLAMA

Kişisel bilgileri istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemelerin buna karşı olmadığı müddetçe saklıyoruz.

GÜVENLİK

neronsignals.com, erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.

İLETİŞİM

Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan Diamondalgo.com’daki yönetim temsilcisine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır. https://Diamondalgo.com sayfamızdaki adres ve telefonlar aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TELİF HAKKI DURUMLARI

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler Kayıt altına alınmaktadır.5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi info@Diamondalgo.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Diamondalgo.com sitesini ziyaret etmekte olan her kişiler/kurumlar bu politikayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Scroll to Top

Merhaba!

Telegram'da sohbet etmek veya info@diamondalgo.com adresine e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın.

Size nasıl yardım edebilirim?