Kullanım Şartları

HİZMET ŞARTLARI GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi Diamondalgo tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz” ve “bizim” terimleri diamondalgo’a atıfta bulunmaktadır. Diamondalgo , burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size, kullanıcıya sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere bu Web sitesini sunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek veya bizden bir şey satın alarak burada atıfta bulunulan ve mevcut olan ek şartlar, koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere “Hizmetimize“ katılırsınız ve bu ek şartlar, koşullar ve politikalar dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara (“Hizmet Şartları“) bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Hizmet Şartları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahildir ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Lütfen web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Eğer bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu hizmet şartlarıyla sınırlıdır. Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları’nın en güncel sürümünü bu sayfada istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Şartları’nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı belirli aralıklarla kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliği yayınladıktan sonra Web sitesini kullanmaya devam etmeniz veya bunlara erişmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mağazamız Woocommerce. üzerinde barındırılmaktadır. Onlar ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi bir e-ticaret platformu sağlarlar.

1.BÖLÜM ONLINE MAĞAZA ŞARTLARI

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, yaşadığınız ülke veya ilde reşit olduğunuzu veya yaşadığınız yerdeki çoğunluktaki yaşta olduğunuzu, reşit olmayan kişilerden herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz. Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve hizmeti kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemezsiniz. Herhangi bir virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz. Şartlardan herhangi birinin ihlali, hizmetlerinizin derhal sona ermesine neden olacaktır.

2.BÖLÜM GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenden dolayı hizmet sunmayı reddetme hakkını saklı tutarız. İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini, (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler içerebileceğini, (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uyacak ve bunlara uyum sağlayacak değişiklikleri içerebileceğini anlarsınız. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden transfer sırasında şifrelenir. Tarafımızca açık yazılı izin alınmaksızın, hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiye erişmemeyi, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz. Bu Sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu koşulları sınırlamayacak veya başka bir şekilde etkilemeyecektir.

3.BÖLÜM BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, EKSİZLİĞİ VE GÜNCELLİĞİ

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu sitedeki materyaller sadece genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki materyallere güvenmek size kalmıştır. Bu site bazı tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler mutlaka güncel değildir ve sadece referansınız için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul ediyorsunuz.

4.BÖLÜM HİZMET VE FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİ

Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin hizmeti (herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkını her zaman saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, hizmetin askıya alınması veya durdurulması için size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu değiliz. Hizmet içeriği ortalama olup daha düşük içerik veya daha yüksek içerik sağlanabilir.

5.BÖLÜM ÜRÜN/HİZMET

Bazı ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak kullanılabilir. Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkını saklı tutarız ancak zorunlu değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatları, kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için yapılan herhangi bir teklif, yasak olduğu durumlarda geçersizdir. Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz. Ürünümüzün taklit edilmesine izin verilmez, herhangi bir biçimde taklit edildiğinden şüpheleniyorsanız, herhangi bir zamanda erişiminizi kaldırma ve sunucumuzdan sizi yasaklama hakkına sahip olduğumuzu kabul edersiniz. Taklit veya marka ihlali nedeniyle yasaklandığında, aboneliğiniz iptal edilecek ve tekrar ücretlendirilmeyeceksiniz.

6.BÖLÜM FATURALANDIRMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bizimle yaptığınız herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, kredi kartı, fatura veya aynı gönderim adresini kullanan siparişler tarafından ya da altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin yapıldığı sırada verilen e-posta, fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Tamamen kendi kararımıza göre dağıtıcılar, bayiler veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız. Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul edersiniz. E-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz de dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebiliriz.

7.BÖLÜM İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

Üzerinde kontrol etmediğimiz veya herhangi bir kontrole sahip olmadığımız üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz. Bu tür araçlara herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” onay almadan erişim sağladığımızı kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların herhangi bir kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından hangi araçların sağlandığına aşina olduğunuzdan ve onayladığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve hizmetler de bu Hizmet Koşullarına tabi olacaktır.

8.BÖLÜM ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir. Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları, sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyali veya web sitesi ürünleri ya da hizmetleri için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılması ile ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice gözden geçirin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

9.BÖLÜM KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİMLER

İster çevrimiçi, ister e-posta, posta veya başka bir şekilde (toplu olarak “yorumlar“ olarak anılacaktır) yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz, herhangi bir zamanda, herhangi bir kısıtlama olmaksızın, bize ilettiğiniz yorumları düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, çevirebileceğimizi ve başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. (1) Herhangi bir yorumu gizli tutmak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek; (3) herhangi bir yoruma cevap vermek zorunda değiliz ve yükümlü değiliz. Kendi takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya hizmet şartlarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izlemek, düzenlemek veya kaldırmak için hiçbir yükümlülüğümüz yoktur. Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasadışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya hizmetin bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek bir bilgisayar virüsü veya diğer kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü taraf tarafından yayınlanan herhangi bir yorum için sorumluluk kabul etmiyoruz.

10.BÖLÜM KİŞİSEL BİLGİLER

Kişisel bilgilerinizi mağaza aracılığıyla sağlamanız Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik politikamız web sayfamızın alt kısmında yer almaktadır.

11.BÖLÜM HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER

Bazen sitemizde veya hizmette, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, transit süreleri ve müsaitlik durumu ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmette veya ilgili web sitesinde yer alan herhangi bir bilgi önceden haber verilmeksizin (siparişinizi gönderdikten sonra da dahil olmak üzere) yanlışsa, hata, yanlışlık veya eksikliği düzeltme, bilgileri değiştirme, güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, fiyatlandırma bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi, web sitesinde bulunan tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için alınmamalıdır.

12.BÖLÜM ALIMLAR VE İADELER

Sitede bir abonelik, üyelik veya diğer periyodik ücret tabanlı hizmetleri satın alırken, faturalandırma amacıyla geçerli bir kredi kartı gerekecektir. Burada, diamondalgo’in bu tür ödeme bilgilerini saklamasını onaylar, izin verir ve site ile ilgili abonelik, üyelik veya diğer periyodik ücretlerin ödenmesi için aşağıdaki politika ve prosedürleri kabul edersiniz. Satın alınan herhangi bir ürün hesap veya hizmetle bağlantılı olarak diamondalgo’e yapılan tüm ödemeler ve bunların yenilenmesi iade edilmez; diamondalgo, otomatik yenilemeden önce hesabınızı veya hizmetinizi iptal etmemeniz ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle geri ödeme veya kredi sağlamakla yükümlü değildir. diamondalgo tarafından satın alınan herhangi bir ürün veya sitenin hesabı hizmeti ile bağlantılı olarak tahsil edilen tüm ücretler, herhangi bir vergi otoritesi tarafından dayatılan vergi veya harçtan muaftır ve ürünleri satın almanızdan ya da siteyi kullanmanızdan kaynaklanan tüm bu vergilerin, harçların ya da görevlerin ödenmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet Şartlarımızda, programlarımızdan, ürünlerimizden veya hizmetlerimizden herhangi birini satın almadan önce kabul etmeniz gereken açık bir geri ödeme politikası olduğundan, banka veya kredi kartı şirketinizden herhangi bir geri ödeme talebini veya parça geri ödemeyi tolere etmiyoruz veya kabul etmiyoruz. Satın alma sırasında veya sonrasında bir geri ödeme talebi almamız durumunda, herhangi bir geri ödeme veri tabanına dahil edilmek üzere olayı tüm kredi raporlama ajanslarına veya başka bir kuruluşa bildirme hakkımızı saklı tutarız. Bildirilen bilgiler adınızı, e-posta adresinizi, sipariş tarihinizi, sipariş tutarınızı ve fatura adresinizi içerecektir. Veri tabanından kaldırılmak isteyen Ters İbraz kötüye kullananlar, ters ibraz tutarı kadar ödeme yapmalıdır.

13.BÖLÜM YASAKLANAN KULLANIMLAR

Hizmet Şartları’nda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasadışı amaç; (b) başkalarının herhangi bir yasadışı eylemi gerçekleştirmesini veya bunlara katılmasını istemek; (c) herhangi bir uluslararası, federal veya eyalet yönetmeliğini, kuralını, yasasını veya yerel yönetmeliğini ihlal etmek;(d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek;(e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engelliliğe dayalı olarak taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira etmek, aşağılamak, korkutmak veya ayrımcılık yapmak;(f) yanlış veya yanıltıcı bilgiler sunmak; (g) hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılabilecek virüsleri veya başka herhangi bir kötü amaçlı kodu yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, şifre çalma, bahane, (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç;(k) hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları aşmak. Yasaklanan kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğinizde hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız.

14.BÖLÜM GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz veya temsil etmiyoruz. Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz. Hizmeti kullanmanızın veya kullanamamanızın yalnızca sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet aracılığıyla kullanımınız için size teslim edilen tüm ürünler (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmediği sürece) olduğu gibi veya mevcut olduğu şekilde herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın satılabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, mülkiyet ve ihlal etmeme gibi tüm taahütler garantiler veya koşullar dahil olmak üzere açıktır. Hiçbir durumda diamondalgo yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, bağlı kuruluşlarımız, temsilcilerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz herhangi bir zarar, kayıp, talep veya doğrudan, dolaylı, arızi, cezalandırıcı, özel veya sözleşmeye dayalı (ihmal dahil) kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, yenileme maliyetleri veya benzer zararlar dahilinde ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü dolaylı zarar, hizmeti kullanarak tedarik edilen herhangi bir ürünü kullanmanızdan kaynaklanan veya ürünü kullanımınızla ilgili diğer iddialardan kaynaklanan, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kesin sorumluluk veya başka türlü herhangi bir içerikteki eksiklikler hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya kullanıma sunulan herhangi bir içeriğin (veya ürünün) kullanımının bir sonucu olarak ortaya çıkan kayıp veya hasar olmayacaktır. Bazı eyaletlerde ya da yargı bölgelerinde dolaylı veya arızi zararlar sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediği için, bizim yükümlülüğümüz yasa tarafından izin verilen azami ölçüde sınırlı olacaktır.

15.BÖLÜM TAZMİNAT

Diamondalgo’i ve ana şirketimizi, yan kuruluşlarımızı, bağlı kuruluşlarımızı, ortaklarımızı, memurlarımızı, direktörlerimizi, acentelerimizi, müteahhitlerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, servis sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahıs tarafından bu Hizmet Şartlarını veya bunları referans olarak dahil ettikleri belgeleri, herhangi bir yasayı veya üçüncü bir şahsın haklarını ihlal etmeniz dahilinde herhangi bir talep veya talepten tazmin etmeyi ve korumayı kabul edersiniz.

16.BÖLÜM BÖLÜNEBİLİRLİK

Bu Hizmet şartlarının herhangi bir hükmünün yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilmesi durumunda, bu hüküm yine yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde uygulanabilir olacaktır ve uygulanamaz kısım Hizmet Şartlarından kopmuş sayılır, bu belirleme herhangi bir diğer geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

17.BÖLÜM FESİH

Fesih tarihinden önce ortaya çıkan tarafların mesuliyet ve kefaletleri, bu sözleşmenin sona ermesinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır. Bu Hizmet Şartları, sizin veya bizim tarafımızdan sona ermedikçe geçerlidir. Artık hizmetlerimizi kullanmak istemediğinizi veya web sitemizi kullanmayı bıraktığınızı bize bildirerek bu hizmet şartlarını istediğiniz zaman sona erdirebilirsiniz. Eğer Hizmet Şartlarının herhangi bir koşuluna veya hükmüne uymadığınızdan ya da başarısız olduğunuzdan şüpheleniyorsanız, bu Sözleşmeyi önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda feshedebiliriz ve fesih tarihi de dahil olmak üzere tüm tutarlardan sorumlu kalırsınız ve/veya buna göre hizmetlerimize (ya da herhangi bir bölümüne) erişmenizi reddedebilir.

18.BÖLÜM REFERANS SORUMLULUK REDDİ

Pazarlama ve reklamcılıkta onayların ve referansların kullanımıyla ilgili Türk Ticaret Kanunu yönergelerine uygun olarak, lütfen aşağıdakilere dikkat edin: Diğer müşterilerin veya üyelerin geçmiş performanslarının onayları, referansları veya açıklamaları onların iş sahası ile ilgili bireysel deneyimlerine ve sonuçlarına diamondalgo’in ürün ve hizmetlerine dayanmaktadır. Bu sonuçlar ve performanslar tipik değildir ve aynı veya benzer sonuçları, benzer performansı elde etmeyi beklememelisiniz ve sonuçlarınız ya da performansınız maddi olarak farklılık gösterebilir. Geçmiş performansın onaylanması, referansları veya tarifleri, müşterilerin, üyelerin gerçek yaşam deneyimlerini yansıtan bireysel deneyimlerdir ve tüm müşterilerin, üyelerin sonuçlarını ve performanslarını temsil etmez. Sitede görünen geçmiş performansın onayları, referansları veya açıklamaları, müşterilerden veya üyelerden metin, ses veya video gönderimi yoluyla alınmıştır. Geçmiş performansın (metin, ses ve/veya video) onaylanması, referansları veya açıklamaları, dil bilgisel veya yazım hatalarının düzeltilmesi ve uzunluk için düzenleme hariç, harfi harfine geçerlidir. Başka bir deyişle, müşteri veya üye tarafından alınan mesajın tamamı, uzun göründüğü veya tüm içeriğin kamu için uygun görünmediği durumlarda gösterilemez. Sitede görünen müşterilerin veya üyelerin onayları, referansları veya açıklamaları, ödeme veya tazminat ile ilgili değildir.

19.BÖLÜM SÖZLEŞMENİN TAMAMI

Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat ettiğiniz anlamına gelmez. Bu Hizmet Şartları bizim tarafımızdan bu sitede hizmetle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları sizinle aramızdaki (Hizmet Koşullarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve hizmet kullanımınızı yönetir, önceki veya eşzamanlı anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin yerini alır. Bu hizmet şartlarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, taslak taraf aleyhine yorumlanmayacaktır.

20.BÖLÜM İDARE HUKUKU

Bu Hizmet Şartları ve size hizmet sunduğumuz her türlü ayrı anlaşma, Türk Ticaret Kanunu yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

21.BÖLÜM HİZMET ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü bu sayfada istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Şartlarındaki herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra web sitemizi veya hizmetimizi kullanmaya devam etmeniz veya bunlara erişmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

22.BÖLÜM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular bize şu adresten gönderilmelidir: info@diamondalgo.com

Scroll to Top

Merhaba!

Telegram'da sohbet etmek veya info@diamondalgo.com adresine e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın.

Size nasıl yardım edebilirim?